kano taşıyıcı

Kullanım örnekleri

kano taşıyıcı
kayak carrier
icon arrow

kayak

Phonetic: "/ˈkaɪˌæk/"

Part Of Speech: noun


Definition: A type of small boat, covered over by a surface deck, powered by the occupant or occupants using a double-bladed paddle in a sitting position, from a hole in the surface deck

icon arrow

kayak

Phonetic: "/ˈkaɪˌæk/"

Part Of Speech: verb


Definition: To use a kayak, to travel or race in a kayak.

Example: Kayaking is an Olympic sport.


Definition: To traverse (a body of water) by kayak.

Example: On a dare, he kayaked the Harlem River in New York from Hell's Gate to Spyten Duyvil.

icon arrow

carrier

Phonetic: "/ˈkæ.ɹɪ.ə/"

Part Of Speech: noun


Definition: A person or object that carries someone or something else.

Example: aircraft carrier


Definition: A carrier pigeon.


Definition: A person or company in the business of shipping freight.


Definition: A signal such as radio, sound, or light that is modulated to transmit information.


Definition: A mobile network operator; wireless carrier.


Definition: A certified airline.


Definition: That which drives or carries.


Definition: A catalyst or other intermediary in a chemical reaction.


Definition: A person or other organism that has a genetic trait, mutation or infection liable to cause a disease, but displays no symptoms.


Definition: Charge carrier


Definition: A liquid or gas used as a medium for another substance.

Example: inert carrier gas, which transports a chemical reactant

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!