conformada

Kullanım örnekleri

conformada
resigned
icon arrow

resigned

Phonetic: "/ɹɪˈzaɪnd/"

Part Of Speech: verb


Definition: To sign again; to provide one's signature again.


Definition: (by extension) To sign a contract renewing or restarting a professional relationship, such as that of a professional athlete with a sports team.

icon arrow

resigned

Phonetic: "/ɹɪˈzaɪnd/"

Part Of Speech: verb


Definition: To give up; to relinquish ownership of.


Definition: To hand over (something to someone), place into the care or control of another.


Definition: To quit (a job or position).

Example: He resigned the crown to follow his heart.


Definition: To submit passively; to give up as hopeless or inevitable.

Example: After fighting for so long, she finally resigned to her death.

icon arrow

resigned

Phonetic: "/ɹɪˈzaɪnd/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Characterized by resignation or acceptance.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.