güreş mayosu

Kullanım örnekleri

güreş mayosu
bib
icon arrow

bib

Phonetic: "/bɪb/"

Part Of Speech: noun


Definition: An item of clothing for people (especially babies) tied around their neck to protect their clothes from getting dirty when eating.


Definition: Similar items of clothing such as the Chinese dudou and Vietnamese yem.


Definition: A rectangular piece of material, carrying a bib number, worn as identification by entrants in a race.


Definition: A colourful polyester or plastic vest worn over one's clothes, usually to mark one's team during group activities.


Definition: The upper part of an apron or overalls.


Definition: A patch of colour around an animal's upper breast and throat.


Definition: A north Atlantic fish (Trisopterus luscus), allied to the cod.


Definition: A bibcock.

icon arrow

bib

Phonetic: "/bɪb/"

Part Of Speech: verb


Definition: To dress (somebody) in a bib.


Definition: To drink heartily; to tipple.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.