tórax batiente

Kullanım örnekleri

tórax batiente
flail chest
icon arrow

flail

Phonetic: "/fleɪl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A tool used for threshing, consisting of a long handle with a shorter stick attached with a short piece of chain, thong or similar material.


Definition: A weapon which has the (usually spherical) striking part attached to the handle with a flexible joint such as a chain.

icon arrow

flail

Phonetic: "/fleɪl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To beat using a flail or similar implement.


Definition: To wave or swing vigorously


Definition: To thresh.


Definition: To move like a flail.

Example: He was flailing wildly, but didn't land a blow.

icon arrow

chest

Phonetic: "/t͡ʃɛst/"

Part Of Speech: noun


Definition: A box, now usually a large strong box with a secure convex lid.

Example: The clothes are kept in a chest.


Definition: A coffin.


Definition: The place in which public money is kept; a treasury.

Example: You can take the money from the chest.


Definition: A chest of drawers.


Definition: The portion of the front of the human body from the base of the neck to the top of the abdomen; the thorax. Also the analogous area in other animals.

Example: She had a sudden pain in her chest.


Definition: A hit or blow made with one's chest.

Example: He scored with a chest into the goal.

icon arrow

chest

Phonetic: "/t͡ʃɛst/"

Part Of Speech: verb


Definition: To hit with one's chest (front of one's body)


Definition: To deposit in a chest.


Definition: To place in a coffin.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!