líquido seminal

Kullanım örnekleri

líquido seminal
seminal fluid
icon arrow

seminal

Phonetic: "/ˈsɛmɪnəl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A seed.

icon arrow

seminal

Phonetic: "/ˈsɛmɪnəl/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Of or relating to seed or semen.


Definition: Creative or having the power to originate.


Definition: Highly influential, especially in some original way, and providing a basis for future development or research.

Example: "The Structure of Scientific Revolutions" was a seminal work in the modern philosophy of science.

icon arrow

fluid

Phonetic: "/ˈfluːɪd/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any substance which can flow with relative ease, tends to assume the shape of its container, and obeys Bernoulli's principle; a liquid, gas or plasma.


Definition: A liquid (as opposed to a solid or gas).


Definition: (specifically, typically in the plural) Intravenous fluids.

icon arrow

fluid

Phonetic: "/ˈfluːɪd/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Of or relating to fluid.


Definition: In a state of flux; subject to change.


Definition: Moving smoothly, or giving the impression of a liquid in motion.


Definition: (of an asset) Convertible into cash.


Definition: Genderfluid.

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!