carretillero

Kullanım örnekleri

carretillero
forklift operator
icon arrow

forklift

Part Of Speech: noun


Definition: A small industrial vehicle with a power-operated fork-like pronged platform that can be raised and lowered for insertion under a load, often on pallets, to be lifted and moved

icon arrow

forklift

Part Of Speech: verb


Definition: To move or stack with, or as if with, such a vehicle.

icon arrow

operator

Phonetic: "/ˈɒpəˌɹeɪtə/"

Part Of Speech: noun


Definition: One who operates.


Definition: A telecommunications facilitator whose job is to establish temporary network connections.


Definition: A function or other mapping that carries variables defined on a domain into another variable or set of variables in a defined range.


Definition: The game of Chinese whispers.


Definition: A person who is adept at making deals or getting results, especially one who uses questionable methods.


Definition: A member of a military special operations unit.


Definition: The administrator of a channel or network on IRC.


Definition: A symbol that represents a construct in a programming language and differs from a normal function in its syntax.


Definition: A kind of expression that enters into an a-bar movement dependency and is said to bind a variable.

Example: In the sentence "What did Bill say he wants to buy?", "what" is an operator, binding a phonetically empty variable.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.